Attn! Always use a VPN when RSSing!
Your IP adress is . Country:
Your ISP blocks content and issues fines based on your location. Hide your IP address with a VPN!
Bonus: No download restrictions, fines or annoying ads with any VPN Purchased!
Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Informacje z tematu: Grzegorz Sapiński publikowane w serwisie portalsamorzadowy.pl

older | 1 | (Page 2)

  0 0

  Zmiany personalne w wydziałach Urzędu Miejskiego oraz podległych miastu spółkach - zapowiedzieli podczas konferencji prezydent Kalisza Grzegorz Sapiński oraz wiceprezydent Piotr Kościelny.

  0 0

  W ciągu dwóch lat na terenie Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu (Wielkopolskie) powstanie nowy zakład karny.

  0 0

  Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Czas radosnego zgiełku i rodzinnej atmosfery, ale również - z racji kończącego się roku - zadumy i refleksji. To czas kiedy wspólnie ubieramy choinkę, spotykamy się przy wigilijnym stole, dajemy sobie prezenty i śpiewamy kolędy. Ten magiczny nastrój udzielił się także samorządowcom, którzy z okazji świąt postanowili złożyć mieszkańcom gorące życzenia. Czego życzą?

  0 0

  Niektórzy prezydenci zatrudniają sztaby doradców i asystentów, inni doskonale radzą sobie bez nich. Sprawdźcie, jakie są wynagrodzenia prezydenckich doradców i asystentów.

  0 0

  Powiększają się struktury powołanego przed miesiącem Ruchu Samorządowego Bezpartyjni .

  0 0

  - Jeśli chodzi o wielkość, oczywiście nie jesteśmy samorządem ogromnym, metropolitalnym jak największe miasta, natomiast mamy bardzo dobrą sytuację finansową i dlatego gramy w pierwszej lidze - w rozmowie z PortalSamorzadowy.pl mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.

  0 0

  Próby przyciągania samorządowców przez polityków nie są niczym nowym. Niedawno próbowała to robić Nowoczesna, próbował Kukiz’15,  teraz tą drogą podąża Jarosław Gowin.

  0 0

  Dzisiaj często dostajemy zadania zlecone albo proponuje się nam działania, które nie są zabezpieczone w budżecie. Będziemy chcieli doprowadzić do tego, żeby wszystkie zadania były tak zorganizowane jak chociażby 500 plus - mówi nam prezydent Kalisza, pytany o swoją działalność w radzie samorządowej partii Porozumienie.

  0 0

  Boże Narodzenie to czas, który chcemy spędzić z rodziną i bliskimi. Czas radości, miłości i nadziei na przyszłość. W tym wyjątkowym okresie samorządowcy postanowili złożyć życzenia swoim mieszkańcom. Czego życzą?

  0 0

  - Jeśli radni przegłosują uchwałę na sesji, będziemy mogli rozesłać ją do wszystkich zainteresowanych gmin i rozpocząć prace nad przeprowadzeniem konsultacji z mieszkańcami Kalisza - wskazuje Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.

  0 0

  W kaliskich przedszkolach dzieci poznają zasady dbania o zęby. Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza ogłosił konkurs na realizację programu polityki zdrowotnej. Na ten cel miasto przeznaczy 35 tys. zł.

  0 0

  Prezydent Kalisza Grzegorz Sapiński odwołał w piątek ze stanowisk swoich zastępców Karolinę Pawliczak (SLD) i Artura Kijewskiego (PiS).

  0 0

  - Trzeba mocnego wsparcia dla dobrowolnego łączenia się gmin, ale trzeba rozważać kwestie, w jaki sposób gminy te zagospodarować. Pozytywnym efektem tych zmian byłoby znaczne zmniejszenie radnych, urzędników, departamentów - mówi Adam Banaszak, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  0 0

  Władze Kalisza do walki ze smogiem wykorzystują różnego rodzaju narzędzia. Wszystkie razem mają sprawić, że mieszkańcy będą oddychać świeżym powietrzem. Pomóc ma m.in. geotermia.

  0 0

  Znamy oficjalną propozycję Komisji Europejskiej ws. nowego podziału środków na politykę spójności w latach 2021-2027. Samorządowcy komentują, jakie niesie to konsekwencje dla kraju, regionów i gmin.

  0 0

  Sytuacja na rynku pracy może być jednym z głównych zagrożeń dla wykorzystania przez samorządy unijnych funduszy w obecnej perspektywie budżetowej. Brak rąk do pracy sprawia, ze do przetargów staje mało chętnych, a oferty przekraczają kosztorysy - to wniosek z dyskusji na sesji Fundusze w pół drogi - aktualna i nowa perspektywa finansowa UE podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

  0 0

  Termomodernizacja, budowa chodników i szkół, domy seniora, pieniądze na gospodarkę odpadami - rząd zapowiada liczony w miliardach złotych program wsparcia inwestycji samorządowych. – Poczekajmy na kryteria – studzą emocje samorządowcy.

  0 0

  W kaliskim zestawieniu internetowej popularności Portalu Samorządowego urzędujący prezydent jest na drugim miejscu. Zobaczcie, kogo kaliscy internauci lubią bardziej od swojego włodarza.

  0 0

  Niemal pewna jest druga tura wyborów w Kaliszu - tak wynika ze szczątkowych informacji spływających z komisji wyborczych. Możliwe, że porażkę poniósł obecny prezydent - Grzegorz Sapiński.

  0 0

  Krystian Kinastowski (KWW Wszystko i Samorządny Zgodnie dla Kalisza) oraz Dariusz Grodzińsi (KWW Koalicja Obywatelska) zmierzą się w drugiej turze wyborów na prezydenta Kalisza. Różnice pomiędzy poszczególnymi kandydatami walczącymi o fotel prezydenta były w pierwszej turze niewielkie. Czwarte miejsce od zwycięzcy dzieliło niecałe 5 punktów procentowych.

older | 1 | (Page 2)